KONST / Litografier / Grafiskt blad 13966017
nr 1396 6017
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Landskap med hus". Signerad, numrerad 74/100, oramat löst blad, 30x42 cm
Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:35:17
6/5 00:34:15